تحويل فوری و پشتيبانی ٢٤ساعته

تحويل فوری و پشتيبانی ٢٤ساعته

از دیگر خدمات مرکز دلآواسمعک ، تحویل فوری و پشتیبانی 24ساعته است.دلآواسمعک یکی از معتبرترین مراکز شنوایی سنجی در زمینه انجام تست های شنوایی و فروش سمعک .با قیمت مناسب و فروش اقساطی انواع مختلف سمعک های پشت گوشی و داخل گوشی می باشد.

مشتریان میتوانند 5۰% از قیمت اصلی سمعک را بصورت پیش پرداخت و مابقی بصورت اقساط 6 الی 12 ماهه پرداخت کنند.

همچنین یکی دیگر از خدمات دلآواسمعک به مراجعه کنندگان،ارایه تمامی خدمات 2 تا 4 ساله ی سمعک (بسته به نوع سمعک و گارانتی) میباشد.

مراحل تحویل سمعک:

در ابتدا شنوایی فرد بررسی می شود. بعد از تست شنوایی سنجی مراجعه کننده و مشخص شدن نوع و میزان کم شنوایی او.ادیولوژیست برای انتخاب سمعک مناسب به او مشاوره می دهد . پس از تعیین نوع سمعک چه از نوع سمعک پشت گوشی یا داخل گوشی،از مجرای گوش مراجعه کنندگان قالب‌گیری می‌شود.سپس قالب اولیه برای ساخت قالب ثانویه برای سمعک پشت گوشی یا پوسته سمعک داخل گوشی،به لابراتوار و شرکت های سمعک فرستاده می شود.

به‌طور معمول، دو روز کاری بعد از قالب‌گیری سمعک آماده تحویل است. در مواردی که شما نیاز دارید که سمعک‌تان به صورت فوری و زودتر از دوروز آماده شود. ما می‌توانیم در مدت یک روز کاری بعد از قالب‌گیری سمعک را برای شما آماده و تحویل دهیم.

منظور از روز کاری از شنبه تا چهارشنبه است. روزهای پنج‌شنبه، جمعه و ایام تعطیل روز کاری محسوب نمی‌شوند.

لازم به توضیح است که دلآواسمعک بابت تحویل فوری سمعک، هیچ هزینه ی اضافی از مراجعه کنندگان خود دریافت نمی کند.

به منظور کسب اطلاعات بیشتر، می توانید از طریق تماس تلفنی، ایمیل، اینستاگرام و واتساپ با کارشناسان ما در ارتباط باشید.و به صورت آنلاین مشاوره آنلاین دریافت کنید.

تحویل فوری و پشتیبانی24ساعته/دلآواسمعک/خرید و تحویل فوری سمعک
تحویل فوری و پشتیبانی24ساعته

پشتیبانی 24ساعته

در دلآواسمعک برای رضایت مراجعین و بالارفتن کیفیت مراقبت های شنوایی،تیم ما آماده ارائه پشتیبانی ۲۴ ساعته برای شما مراجعین عزیز می باشد.

ما برای پاسخگویی به نیازهای شما عزیزان، احترام به کاربران و افزایش سرعت حل مشکلات تلاش می کنیم.شما می توانید با شماره تماس مرکز دلآواسمعک 02193111027 و همچنین راه های ارتباطی آنلاین ما که آماده خدمت به شما عزیزان است درتماس باشید. تا خدمات بدون رقابت را به شما عزیزان ارائه کنیم.

هدف دلآواسمعک

هدف ما آموزش و برقراری ارتباط مجدد افراد کم شنوا با جامعه و محیط است.

تمرکز ما بر این است که چگونه می توانیم در زندگی شما از طریق بهبود شنوایی تغییر مثبت ایجاد کنیم.

تحویل فوری و پشتیبانی24ساعته/پاسخدهی سریع دلآواسمعک
تحویل فوری و پشتیبانی24ساعته
اینستاگرام دلآواسمعک/وزوز گوش