بهترین تجویز سمعک

بهترین تجویز سمعک

بهترین تجویز سمعک با توجه به نوع افت شنوایی فرد ، مدل گوش و خصوصیات او انجام می شود.

ما در کلینیک شنوایی دلآواسمعک معتقدیم که کم شنوایی پیچیدگی های خاص خود را دارد. نوع و میزان کم شنوایی و این‌که کدام قسمت از سیستم شنوایی دچار آسیب‌شده، در هر فردی کاملا متفاوت است. در نتیجه برای هر فرد کم شنوا راه‌حل مخصوص و منحصر به‌ او درنظر گرفته می شود. به‌عنوان مثال، گاهی ممکن است برای فردی از نظر ظاهر و اندازه ، سمعک‌ نامرئی یا داخل گوشی بهترین تجویز سمعک باشد، اما برای فرد دیگری بهترین گزینه سمعک‌ پشت گوشی باشد.

از طرف دیگر هر برندی نقاط ضعف و قوت خودش را دارد.

در دلآواسمعک برای یک تجویز سمعک عالی چه نکاتی درنظر گرفته می شود؟

ما برای بهترین تجویز سمعک موارد زیر را درنظر میگیریم. و سپس بر اساس نقاط ضعف و قوت هر برند بهترین سمعک را برای فرد انتخاب میکنیم.

  • نوع و میزان کم شنوایی فرد
  • سن فرد
  • اندازه و شکل مجرای گوش
  • مهارت دست و بینایی فرد
  • نیازهای شنوایی فرد و همچنین ترجیحات او
  • سبک زندگی 
  • بودجه‌ای که برای حل مشکل شنوایی‌ اش در نظر گرفته‌ 
  • میزان کمک هزینه بیمه سمعک فرد
  • داشتن گارانتی بین المللی سمعک

تکنولوژی هم مسئله مهمی است. مثلا، فردی با توجه به نوع و میزان کم شنوایی که دارد ممکن است، برای او سمعک دارای تکنولوژی ساده و با قیمت ارزان‌تر مفیدتر باشد، تا این‌که همین فرد بخواهد از سمعک‌های دارای تکنولوژی بالا و با قیمت گران‌تر استفاده کند. برای این فرد بهترین تجویز سمعک استفاده از تکنولوژی‌های ساده است. درحالی‌که برای فرد دیگری ممکن است استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته انتخاب بهتری باشد.

در آخر در مورد قیمت سمعک ،شرایط پرداخت و کمک هزینه بیمه برای سمعک به طور کامل به فردتوضیح داده می‌شود.

بهترین تجویز سمعک/دلآواسمعک/خرید راحت و مطمئن سمعک
بهترین تجویز سمعک

مسئله آخر در تجویز بهترین سمعک موضوع گارانتی و خدمات پس از فروش آن می‌باشد. همه برندهای معروف و شناخته‌شده دارای 2 سال گارانتی هستند. برخی دارای گارانتی بین‌المللی، اما برخی گارانتی‌شان فقط برای داخل کشور است.

اگر کاربر سمعک دائما به خارج از کشور مسافرت می‌کند، بهتر است سمعکی انتخاب کند که دارای گارانتی بین‌المللی باشد.

در صورت تمایل شما می‌توانید از خدمات تست رایگان سمعک ما استفاده کنید.و قبل از خرید سمعک، ابتدا سمعکی که توسط کارشناسان ما برای شما تجویز شده را به صورت رایگان امتحان کنید. و سپس برای سفارش آن اقدام نمایید.

در دلآواسمعک تلاش ما بر این است که با توجه به نوع و میزان کم شنوایی فرد، اندازه و شکل مجرای گوش و نیازهای شنوایی که دارد و همچنین سلیقه او، سبک زندگی و بودجه‌ای که برای حل مشکل شنوایی‌اش در نظر گرفته‌ و فارغ از هر گونه تعصب روی برند و مدل خاصی بهترین تجویز سمعک برای مراجعین عزیز صورت بگیرد.

اینستاگرام دلآواسمعک/وزوز گوش