فروش اقساطی سمعک

مرکز دلآوا سمعک با طرح فروش اقساطی سمعک این امکان را برای مراجعین فراهم کرده. که هزینه سمعک مورد نظر خود را بصورت اقساط پرداخت کنند. و سمعک دلخواه خود را خریداری کنند.

آمارهای رسمی منتشر شده توسط سازمان بهداشت جهانی نشاندهنده رشد افزایش کم شنوایی طی سال‌ های گذشته است.

متاسفانه دو سوم افراد دچار کم شنوایی در کشورهای در حال توسعه زندگی می‌کنند. 

دلایل اصلی رشد میزان کم شنوایی در جهان طی این سال‌ ها :

افزایش جمعیت سالمندی

افزایش ابتلا به عفونت‌های گوشی و دیگر عفونت‌ها و همچنین بیماری‌های دیگر گوش

استفاده بی‌رویه و نابجا از دارو های آسیب رسان به گوش داخلی

مصرف نادرست و بیش از حد از آنتی بیوتیک‌ های اتوتوکسیک (آسیب رسان به گوش) آمینوگلیکوزیدی

قرار گرفتن افراد در معرض اصوات بلند مثل محیط ‌های شغلی و تفریحی

استفاده بی‌رویه از تلفن‌های همراه و دستگاه‌های صوتی 

در صورتی که کم شنوایی با درمان دارویی یا جراحی درمان نشود، سمعک گزینه اصلی برای بهبود شنوایی می باشد.

سمعک باعث سهولت در برقراری ارتباط و بهتر شدن شنوایی شده. و در نتیجه منجر به بهتر شدن کیفیت زندگی افراد کم شنوا می شود.

با توجه به اینکه قیمت سمعک بالاست. و پوشش بیمه های درمانی به ویژه در کشورهای در حال توسعه از جمله کشورعزیزمان محدود است. نیازمندان به خریدسمعک و کاربران سمعک با مشکلاتی مواجه هستند.

با توجه به خسارات جبران ناپذیر کم شنوایی های درمان نشده. مرکز دلآواسمعک برای خدمت رسانی به هموطنان گرامی، علاوه بر فروش سمعک با قیمت های مناسب و تخفیف عالی برای مراجعین خود. برای هموطنانی که توانایی پرداخت کل هزینه سمعک را ندارند. شرایط اقساطی ویژه ای را برای تهیه سمعک در نظر گرفته است.

فروش اقساطی سمعک/تجویز سمعک بزرگسالان/کلینیک سمعک
فروش اقساطی سمعک

فروش اقساطی سمعک

در حال حاضر با توجه به اینکه سمعک ها مدل ها و انواع مختلفی دارند و قیمت آن ها متنوع است.و مراجعه کنندگان با مشکل شنوایی نیاز به خرید سمعک مناسب دارند. مسئله قیمت سمعک بسیار مهم می باشد. قیمت سمعک به عوامل مختلفی مثل تکنولوژی سمعک ها،قدرت سمعک،کیفیت صدای سمعک و … بستگی دارد.

در مرکز دلآواسمعک هدف اصلی ما انتخاب مناسب ترین سمعک برای فرد است.و براساس مقدار و نوع کم شنوایی، نوع سبک زندگی فرد، نیازهای فردی و بودجه مراجعه کنندگان می باشد.

با در نظر گرفتن این فاکتورها، مناسب ترین سمعک برای فرد انتخاب میشود. و در صورت تمایل خریدار پرداخت هزینه سمعک به صورت اقساطی نیز انجام می شود.

در فروش اقساطی سمعک، بر حسب قیمت سمعک و با توافق مراجعین، تعداد ماه و نحوه قسط بندی تعیین می شود.

لازم به ذکر است که در مرکز دلآواسمعک خرید اقساطی بدون بهره و سود انجام می شود. و مراجعه کنندگان از این نظر نگران نباشند.

فروش قسطی به چه سمعک هایی تعلق می گیرد؟

در مرکز دلآواسمعک به منظور خرید راحت سمعک برای مراجعین. شرایط خرید اقساطی به تمامی انواع مدل های سمعک دیجیتال، هوشمند، داخل گوشی، پشت گوشی، نامرئی با برند ها (زیمنس، ویدکس، اتیکون و …).و تکنولوژی های مختلف در انواع مختلف سمعک پشت گوشی، سمعک داخل گوشی و … موجود در این مرکز، تعلق می گیرد.

فروش اقساطی سمعک/دلآواسمعک/تجویز سمعک
فروش اقساطی سمعک

فروش سمعک بصورت اقساطی چه محدوده ی قیمتی از سمعک ها را شامل می شود؟

شرایط خرید اقساطی سمعک محدوده قیمتی ندارد.و مراجعه کنندگان می توانند سمعک های مدل بالاتر و گرانتر و حتی سمعک های ارزان را نیز به صورت اقساطی خرید نمایند.

و نحوه پرداخت اقساط فروش سمعک قسطی برای تمامی محدوده قیمتی از سمعک های ارزانتر تا گرانتر یکسان می باشد.

خرید سمعک پشت گوشی و داخل گوشی به صورت قسطی

در مرکز دلآواسمعک هیچ محدودیتی از نظر فروش اقساطی سمعک چه از نوع سمعک داخل گوشی و چه از نوع سمعک پشت گوشی یا مدل های دیگر وجود ندارد و شرایط برای همه ی انواع مدل ها و برند ها با تکنولوژی های مختلف یکسان است.

فروش قسطی سمعک هوشمند

در مرکزدلآواسمعک، فروش سمعک بصورت اقساطی علاوه بر سمعک های نیمه دیجیتال ودیجیتال،شامل سمعک های هوشمند و فراهوشمند و وایرلس نیز می شود.

مراجعه کنندگان عزیز در نظر داشته باشند که سمعک های هوشمند به دلیل تکنولوژی پیشرفته تر و کیفیت صدای بهتر، قیمت بالاتری از دیگر سمعک های رده پایین دارند.بنابراین اقساط آنها کمی بیشتر از سمعک های دیجیتال است.

برای اطلاع از جزئیات شرایط خرید اقساطی سمعک میتوانید با کارشناسان دلآواسمعک تماس بگیرید و یا به صورت حضوری به مرکز دلآواسمعک در تهران مراجعه کنید. 

اینستاگرام دلآواسمعک/وزوز گوش