خدمات کلینیک دلآواسمعک چیست؟

خدمات کلینیک دلآواسمعک چیست؟

خدمات کلینیک دلآواسمعک چیست؟

کم شنوایی و ناشنوایی دارای آثار منفی بر جنبه های مختلف زندگی فرد کم شنوا و خانواده و اجتماع است. به همین دلیل برای پیشگیری و کمتر شدن آثار مخرب کم شنوایی و شناسایی زودهنگام آن تمهیداتی از همان روز تولد در نظر گرفته شده است. از جمله اینکه در تمام بیمارستان ها باید از نوزاد تازه متولد شده تست غربالگری شنوایی گرفته شود. این کار کمک می کند که اگر کم شنوایی وجود داشت سریعتر تشخیص داده شود و برای رفع آن در کلینیک سمعک اقدام لازم صورت گیرد.

عوامل کم شنوایی

علاوه بر کودکان، کم شنوایی می تواند در هر سنی اتفاق بیوفتد. مثلا کم شنوایی ناشی از صدای بلند در محیط های شغلی پر سر و صدا اتفاق می افتد.که معمولا در غربالگری های شنوایی سنجی در طب کار افراد دارای مشکلات شنوایی تشخیص داده می شوند و به کلینیک تخصصی شنوایی ارجاع می دهند.و یا پیرگوشی و کم شنوایی ناشی از افزایش سن نیز بسیار رایج شده است.و حتی در جدیدترین مطالعات نشان داده شده که افراد بالای ۵۰ سال بهتر است برای آگاهی از وضعیت شنوایی خود هر ساله تست شنوایی انجام دهند.

درمان کم شنوایی با استفاده از سمعک

از مهمترین و اصلیترین اقدامات درمانی برای حل مشکل کم شنوایی استفاده از سمعک است. با توجه به تفاوت های فردی و شنوایی هر فرد تجویز سمعک یک امر کاملا تخصصی است.که نیاز به مهارت و سواد علمی مناسب در این زمینه دارد.در نظر گرفتن همه ی عوامل برای تجویز مناسب مهم است.به همین دلیل انتخاب کلینیک تخصصی سمعک از مهمترین و در واقع اولین اقدام برای خرید سمعک محسوب می شود.افراد کم شنوا با استفاده از سمعک هایی با تکنولوژِی هوشمند، وایرلس، ضدآب و … لذت شنیدن را تجربه می کنند.و با اتصال آنها به مدیاهای ازجمله موبایل، تلویزیون و … لذت استفاده از سمعک دو چندان می شود.

ارزیابی شنوایی و تجویز سمعک در کلینیک سمعک دلآوا، واقع در مرکز شهر تهران که یکی از کلینیک های مجهز و به روز می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سمعک ها و قیمت سمعک می توانید به سایت دلآواسمعک رجوع کنید.

خدمات کلینیک دلآواسمعک چیست؟

کلینیک دلآواسمعک چه خدماتی ارائه می دهد؟

در مرکز شنوایی و سمعک تمامی خدمات شنوایی شناسی ارائه می شود. برخی از مهمترین خدماتی که در این کلینیک ارائه می شوند شامل: تجویز انواع سمعک نامرئی، سمعک پشت گوشی، سمعک وایرلس ، سمعک استخوانی ،سمعک کراس و …، ساخت انواع قالب های ضد آب و ضد صوت، ارزیابی و درمان وزوز گوش با استفاده جدیدترین سمعک ها با تکنولوژی درمان و حذف وزوز، گارانتی ۲ ساله سمعک ، تنظیم رایگان سمعک به مدت ۵ سال پس از خرید، تعویض سمعک های قدیمی با سمعک های جدید ،خدمات پس از فروش سمعک ، ارائه انواع باتری سمعک ،انواع فیلتر سمعک و ….که همه ی این موارد به صورت تحویل فوری و پشتیبانی 24ساعته برای مراجعین خدمات رسانی می شود. و برای خرید سمعک نیز میتوانید از مزایای بیمه درمانی خود استفاده کنید.

خدمات کلینیک دلآواسمعک چیست؟
خدمات کلینیک دلآواسمعک چیست؟

استفاده از سمعک های خوب و مناسب، قطعا تاثیر بسیار مثبتی بر زندگی فرد و خانواده و اطرافیانش خواهد گذاشت. نداشتن ارتباط با دیگران و یا حتی سخت ارتباط داشتن موضوع بسیار آزار دهنده ای است. سمعک گوش بر تمامی جنبه های زندگی فرد تاثیر می گذارد .اگر خود و یا اطرافیان شما مشکل کم شنوایی دارید درنگ نکنید و درمان رو آغاز کنید. لحظه ای از زندگی و شنیدن را از دست ندهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *