تعویض سمعک

تعویض سمعک/دلآواسمعک

امروز روند پیشرفت نسبت به گذشته بسیار افزایش پیدا کرده است.به همین دلیل افرادی که سمعک قدیمی دارند تمایل به تعویض سمعک خود با مدل جدید دارند.این پیشرفت ها درباره سمعک ها نیز صدق می کند. شاید بتوان گفت که ما هرساله شاهد تغییر و پیشرفت در زمینه های مختلف سمعک هستیم. از نمونه های این پیشرفت ها می توان به دیجیتالی و وایرلس شدن سمعک ها اشاره کرد. به عنوان مثال این تکنولوژی وایرلس سمعک سبب می شود کاربران سمعک بتوانند با استفاده از موبایل و نرم افزار مخصوص، سمعک خود را کنترل کنند.تا دیگر نیازی به زدن دکمه های سمعک برای افزایش صدا یا تغییر برنامه یا … نباشد.همچنین می توانند با استفاده از برنامه های که روی موبایل نصب می شود سمعک را در بسیاری از موارد کنترل و تغییر دهند.

تعویض با سمعک جدید
تکنولوژی سمعک های جدید/کلینیک سمعک دلآواسمعک/سمعک جدید و پیشرفته

استفاده از دستگاه تست باکس برای بررسی سمعک

سمعک ها مانند هر وسیله الکترونیکی دیگر با گذشت زمان دچار استهلاک می شوند. و عملکردشان ضعیف می شود.تشخیص این موضوع که آیا سمعک در همه فرکانس ها عملکرد و تقویت درستی دارد بسیار مهم است.زیرا ممکن است به نظر برسد که سمعک به درستی کار می کند.ولی در مناطق فرکانس گفتاری تقویت بهینه نداشته باشد.و شاید این موضوع وقتی آشکار شود که فرد در محیط های پرسر و صدا قرار گیرد.و درک گفتار او دچار مشکل شود.اطمینان از درست کار کردن سمعک یک موضوع بسیار تخصصی است.و با استفاده از وسایلی که در بعضی کلینیک های تخصصی شنوایی وجود دارد امکان پذیر می باشد.اسم این دستگاه ها، Hearing test Box است.

تست سمعک
تعویض سمعک

افرادی که بعد از مدتی احساس می کنند سمعکشان به درستی کار نمی کند.برای اطمینان از کارایی سمعک در ابتدا سمعک آنها را با استفاده از آنالیزور سمعک گوش بررسی میکنیم.و اگر نیاز به تعویض قطعه خاصی باشد انجام می شود. ولی اگر بخاطر گذشت زمان زیاد سمعک قدیمی و فرسوده باشد.عوض کردن سمعک به افراد پیشنهاد میشود.

خرید سمعک جدید/دلآواسمعک/کلینیک شنوایی دلآوا
تعویض سمعک

در رابطه با این موضوع، کلینیک سمعک دلآواسمعک، برای مراجعین خود خدماتی درنظر گرفته است.و این امکان را فراهم کرده که افرادی که سمعک قدیمی دارند.در صورت تمایل بتوانند سمعک خود با سمعک های جدید و آخرین تکنولوژی های روز دنیا عوض کنند.به این صورت که با برآورد منطقی، هزینه سمعک قدیمی از هزینه سمعک جدید کسر می شود.و افراد میتوانند خرید سمعک خود را انجام دهند.از دیگر خدماتی که برای مراجعینمان درنظر گرفتیم فروش سمعک بصورت قسطی و امتحان کردن رایگان سمعک می باشد.برای آشنایی بیشتر با خدمات ما به وبسایت دلآواسمعک مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *