تست رایگان سمعک

در مرکز دلآواسمعک شما فرصت تست رایگان سمعک را دارید . ابتدا سمعک روی گوش آزمایش می شود. چنانچه فرد از مدل،صدای آن،اندازه ، و سایر ویژگی های آن رضایت داشت سمعک اصلی را تهیه کند.

تست رایگان سمعک/دلآواسمعک/خرید مطمئن سمعک
تست رایگان سمعک

علت تست رایگان سمعک

یکی از دغدغه افرادی که میخواهند سمعک تهیه کنند این است که آیا این مدل سمعک برای گوششان مناسب است یانه.به همین دلیل این کار باعث می شود فرد از مفید بودن و قابل استفاده بودن سمعک خود مطمئن شود. سپس آن را خریداری کند.از آنجایی که این دسته از لوازم پزشکی گران قیمت هستند. این گزینه باعث میشود که فرد درست انتخاب کند و متضرر نشود.شما برای تهیه بهترین سمعک مناسب با مراجعه به کلینیک دلآواسمعک می توانید از خدمات مرکز ما استفاده کنید.

نحوه ی استفاده در طول دوره ی امتحان رایگان سمعک

در طول دوره ی تست رایگان سمعک ، سمعکتان را در محیط های مختلف امتحان کنید. مثل خانه، محل کار، اماکن تفریحی، در محیط های شلوغ و پر سر و صدا مثل رستوران ها یا مراسمات. زیرا در این مکان ها شنیدن صداهای گفتاری برای افراد کم شنوا سخت تر می باشد.

همه سمعک ها عملکرد یکسانی ندارند و احساس کاربران نسبت به آن ها متفاوت است. کم شنوایی هر فرد مختص خود فرد کم شنوا می باشد. نمی توان برای حل مشکل شنوایی افراد از روش یکسانی برای همه ی افراد استفاده کرد.

تست رایگان سمعک

عادت پذیری در دوره استفاده از سمعک جدید

اگر سمعک قدیمی خود را با سمعک جدید تعویض کرده اید ،ممکن است احساس متفاوتی داشته باشید.این احساس به دلیل تفاوت تنظیم با سمعک قبلی است. یا زمانی که شما برای اولین بار از سمعک استفاده می کنید. چند روز تا چند هفته طول می کشد تا به سمعک و صدای آن عادت کنید و خودتان را با آن تطبیق دهید.

افراد کم شنوا زمان زیادی صداها را نشنیده اند .ممکن است در روزهای ابتدایی استفاده از سمعک، صداهای باشدت بلند و صداهای محیطی برایشان آزاردهنده باشد. چون به یکباره بعد از مدت طولانی این صداها را می شنوند،ولی به مرور بهتر می شود.

کاربران سمعک بزرگسالان به ویژه افراد مسن و کسانی که عملکرد دستشان ضعیف است.در روزهای نخست، باید نحوه گذاشتن، برداشتن، افزایش ولوم، تغییر برنامه و تعویض باتری سمعک را یاد بگیرند.

در صورت شل بودن قالب گوش سمعک پشت گوشی یا خود سمعک داخل گوشی، مشکل را به ادیولوژیست های مرکز دلآواسمعک اطلاع دهید. تا تغییرات لازم انجام شود و مشکل برطرف شود.

توصیه های لازم جهت عادت پذیری به سمعک

توصیه می شود در دو سه روز اول تست سمعک ،فقط در خانه و محیط های آرام و درمدت زمان کمتر(مثلا روزانه 3 یا 4ساعت)استفاده کنید. این روش به شما کمک می کند تا به صورت تدریجی به سمعک و صدای آن عادت کنید و از آن رضایت کامل را داشته باشید.

ممکن است در روزهای نخستین استفاده از سمعک، شما حس کنید که سمعک صدای اضافی مثل صدای باد یا خش خش دارد. اصلا نگران نباشید. به مرور با تنظیم دقیق ادیولوژیست و عادت کردن فرد به صدای سمعک این مشکل ها برطرف می شود. کاربر به راحتی می تواند از سمعک خود استفاده کند.این صداها توسط سمعک تولید نمی شود. بلکه صداهای ضعیف محیطی مثل صدای کولر و … هستند که شما مدت زیادی نشنیده اید و از آن خبر نداشتید .به این علت احساس می کنید که سمعک صداهای اضافی دارد.

این مشکل نیز در طول هفته اول با تطبیق پذیری و عادت به صداهای جدید برطرف خواهد شد.

بعضی از افراد هنگام خرید سمعک هیچ پیش زمینه ای از آن ندارند.ما با دادن مشاوره تخصصی سمعک به صورت رایگان و در اختیار گذاشتن امتحان رایگان سمعک این فرصت را به بیماران خود می دهیم ک با ظاهر و کارایی سمعک آشنا شوند و پذیرش بهتری نسبت به آن داشته باشند.

اینستاگرام دلآواسمعک/وزوز گوش