از کجا سمعک بخریم؟

از کجا سمعک بخریم؟/دلآواسمعک

سوال خیلی از افرادی که دچار افت شنوایی می شوند و کاندید دریافت سمعک هستند. این است که از کجا سمعک بخریم؟ یا چگونه سمعک بخریم؟در جواب این افراد باید بگوییم که آگاهی درمورد کم شنوایی و مشکلاتی که ایجاد می کند. و همچنین آشنایی با سمعک ها و عملکردشان نیازمند مشاوره های کاملا تخصصی است. برای خرید و استفاده از سمعک ،خود فرد نیز نقش مهمی در انتخاب سمعک ها دارد. بنابراین قبل از انتخاب ،باید راجع به مزایا و معایب انواع سمعک ها اطلاعات داشته باشد. زیرا این آگاهی می تواند در استفاده بهینه از سمعک بسیار به آن ها کمک کند.

چرا باید از متخصصان سمعک (ادیولوژیست) کمک بگیریم؟

سمعک ها تنوع بسیار زیادی دارند. و فقط استفاده از اینترنت برای کسب اطلاعات درمورد سمعک ها کافی نیست.و همچنین مشاوره گرفتن از افراد غیرحرفه ای سبب خرید و تجویز ناموفق سمعک می شود. به همین دلایل باید از منابع و افرادی که در این زمینه متخصص هستند و فعالیت می کنند مشاوره گرفت. این متخصصان آگاهی و اطلاعات لازم درمورد مشکلات کم شنوایی، انواع سمعک ها، تکنولوژی های جدید سمعک و آشنایی با لوازم جانبی سمعک برای راحتی شنیداری هرچه بیشتر مراجعین را دارند.و به شما در انتخاب مناسبترین سمعک کمک می کنند.

از کجا سمعک بخریم؟/دلآواسمعک/خرید سمعک
از کجا سمعک بخریم؟

عوامل موثر در انتخاب سمعک

عوامل بسیار زیادی باعث ایجاد کم شنوایی می شوند. مثل پیرگوشی،در معرض سروصدای زیاد بودن،استفاده از داروهای مضر برای گوش، بیماری های خودایمنی گوش داخلی،کری مادرزادی،ضربه،عفونت و ده ها عوامل دیگر. بعضی از اختلالات شنوایی با دارو یا جراحی درمان می شوند. و بعضی از کم شنوایی ها مثل کم شنوایی حسی عصبی درمان قطعی دارویی یا جراحی ندارند. بنابراین وقتی یک فرد دچار مشکل شنوایی می شود. ابتدا باید شنوایی اش به طور کامل بررسی و منشاء مشکل مشخص شود. و اگر با دارو یا جراحی قابل درمان شدن باشد باید تحت نظر پزشک قرار گیرند. در غیر این صورت استفاده از سمعک گوش میتواند در رفع مشکل کم شنوایی بسیار کمک کننده باشد.

هدف کلینیک شنوایی سنجی و تجویز سمعک دلآواسمعک این است که به افرادی که به نحوی اختلال شنوایی دارند.به بهترین شکل ممکن چه از نظر ارزیابی شنوایی و چه مشاوره و تجویز سمعک خدمت رسانی کند. به همین دلیل افرادی که به کلینیک مراجعه می­کنند. ابتدا شنواییشان به طور کامل مورد ارزیابی تخصصی قرار میگیرد. سپس مشکل شنوایی آن ها به زبانی ساده، برایشان توضیح داده خواهد شد. مشکلاتی که با آن روبرو هستند و مشکلاتی که به تبع نوع و میزان کم شنوایی در آینده برای آنها اتفاق خواهد افتاد.

از کجا سمعک بخریم؟/دلآواسمعک/تجویز سمعک
از کجا سمعک بخریم؟

مشاوره در مرکز دلآواسمعک

در مشاوره رایگان تخصصی سمعک ، همه اطلاعات لازم در مورد سمعک های مورد نظر و متناسب با کم شنوایی فرد به او داده می شود. پس از تجویز سمعک نیز فرد می تواند از خدمات پس از فروش ما بهره مند شود. و ما قدم به قدم تا رسیدن به مرحله استفاده بهینه از سمعک، همراهش هستیم. و در صورت لزوم مشاوره های تخصصی ارائه می شود.

کلینیک سمعک دلآوا، مشاوره های تخصصی خود را همراه با جزئیات در مورد بیشتر سمعک های خوب و به روز دنیا ، به صورت رایگان در اختیار مراجعینش قرارمیدهد. کافی است برای گرفتن این اطلاعات با ما تماس بگیرید. و در تمام زمینه های مربوط به شنوایی و سمعک مشاوره لازم را دریافت کنید. در مشاوره اولیه تلفنی،سوالاتی در مورد سن ،جنس ، شغل میزان و نوع کم شنوایی از شما پرسیده می شود. و یک برآورد کلی در مورد سمعک هایی که مناسب فرد کم شنوا است داده خواهد شد. از نظر قیمتی هم اطلاعات لازم در مورد قیمت سمعک های موجود در ایران به افراد ارائه میشود. بنابراین اگر در مورد سمعک و خرید سمعک نیاز به مشاوره دارید. میتوانید با ماتماس بگیرید تا اطلاعات لازم و کافی در مورد خرید سمعک را دریافت نمایید.

کم شنوایی قابل درمان است. دو گزینه اصلی برای رفع مشکل شنوایی سمعک و کاشت حلزون گوش است. سمعک به افراد کم شنوا کمک می کند تا ارتباط از دست رفته را بازیابی کنند. شور و نشاط را به زندگی آن ها بر میگرداند. و باعث پیشگیری از ابتلا به آثار بد کم شنوایی مثل انزوا،افسردگی،آلزایمر،فراموشی و … می شود. برای حل مشکل کم شنوایی تردید نکنید. و زمان را از دست ندهید. چرا که بدون سمعک زمان به ضرر فرد است. سمعک باعث می شود تحریکات لازم به عصب شنوایی فرد برسد. و از بدتر شدن آن جلوگیری می کند. ما در کنارتان هستیم تا بهترین نوع سمعک های روز دنیا را با بهترین روش های تجویزی و خدمات دیگر به شما ارائه دهیم.و مشکل شنوایی شما را برطرف کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *